Rezervačný formulár

:
Vyplniť v prípade prenájmu priestorov + požiadavky
Hotel Minerál Dudince
Hotel Mineral Dudince
Hotel Mineral Dudince

Pobyty v Hoteli Minerál Dudince

V hoteli Minerál si môžete vybrať z ponuky pobytov s liečebným režimom (liečebné procedúry sa pod dohľadom lekárov - špecialistov poskytujú v kúpeľnom hoteli Rubín) alebo z pobytov relaxačných (procedúry sa poskytujú priamo v hoteli).

Relaxačné pobyty

Relaxačné pobyty - Hotel Minerál Dudince

Chcete si oddýchnuť v Kúpeľoch Dudince, absolvovať pár procedúr, ale uprednostníte skôr wellness štýl pred liečebným režimom? Vyberte si z ponuky relaxačných pobytov s ubytovaním v 4-hviezdičkovom štandarde - v Hoteli Minerál.

Liečebné pobyty

Liečebné pobyty - Hotel Minerál Dudince

Chcete ako samoplatca absolvovať pobyt v Kúpeľoch Dudince s liečebným režimom a kúpeľmi v dudinskej minerálnej vode? Vyberte si z ponuky liečebných pobytov s ubytovaním v 4-hviezdičkovom štandarde. Pri rezervácii on-line prostredníctvom webovej stránky získate navyše zľavu 5% z ceny pobytu.

Kúpeľná liečba

Kúpeľná liečba v Hoteli Minerál

Liečebný pobyt (21 nocí) čiastočne hradený zdravotnou poisťovňou v skupine "B" s ubytovaním a stravou v Hoteli Minerál a liečebnými procedúrami v kúpeľnom hoteli Rubín.

Cena od 16,- EUR/ osoba/ noc

 • Máte nárok na kúpeľnú liečbu v skupine "B" čiastočne hradenú zdravotnou poisťovňou? Pozrite si aktuálnu akciu na tento pobyt.

  25.05.2016
 • Všetkých priaznivcov športu a plávania pozývame do areálu Kúpaliska Dudinka na stretnutie so slovenským juniorskými plaveckými hviezdami (30. 6. a 2. 7. 2015).

  07.07.2015
 • Relaxujte vo wellness s jedinečným pohľadom na celý kúpeľný areál.

  18.11.2014
 • Dudince toto leto opäť patrili mladým športovcom! Hotel Minerál hostil účastníkov tretieho ročníka Športkempu Dudince. 

  18.11.2014

Recepcia+421 45 550 6001

Rezervácie+421 45 550 6001